WYPEŁNIJ WNIOSEK - ODDZWONIMY Z OFERTĄ


  Administratorem Twoich danych osobowych, które przetwarzać będziemy w związku z udzielanymi zgodami marketingowymi jest operator serwisu Good Life Pro – Good Life Pro Sp. z o.o., a zgody te możesz w każdej chwili cofnąć. Szczegóły w polityce prywatności.


  Naszą misją jest spotkanie i wzajemna pomoc, dostarczanie potrzebnej wiedzy i wzajemny szacunek, chęć dzielenia się i organizowanie przyjaznej przestrzeni do tego, by skutecznie chronić zdrowie swoje i innych

  Do pracy motywuje nas wiara, że:

   

  Medycyna i wiedza naukowa to najlepsze czym dysponujemy by poznać i zrozumieć siebie i swój organizm. Jednak ich naturą jest to, ze dzielą to co niepodzielne i prowadzą do tworzenia się coraz węższych specjalizacji. Dlatego chcemy te wiedzę łączyć tak aby jej poszczególne elementy utworzyły spójną całość, która skutecznie pomoże nam wspierać nasze zdrowie.

   

  Zdrowie to coś więcej niż tylko stan fizyczny czy psychiczny naszego organizmu. Zdrowie to także nasze wzajemne relacje, cele do których dążymy a także środowisko społeczne i naturalne, w którym na co dzień funkcjonujemy. Zdrowie to wartości którymi się kierujemy i którymi chcemy dzielić się z innymi. Zdrowie to wreszcie dobre życie, które działa na rzecz własną i innych, wspiera to co słuszne i przeciwstawia się temu co złe.

   

  Good Life to nie zwykłe przedsiębiorstwo a kooperacja złożona ze społeczności ludzi, którzy wzajemnie sobie pomagają w osiągnięciu wyższej jakości życia. W Good Life wszyscy jesteśmy klientami jak i pracownikami, bo wszyscy zarówno korzystamy jak i dostarczamy innym wartości, których poszukują – tą wartością może być porada, usługa czy produkt ale także możliwość pracy dla społeczności i czerpania satysfakcji oraz środków do życia.

   

  Technologia jest dla nas nadzieją i jednocześnie zagrożeniem. Może stworzyć warunki do życia jakich nie było nigdy w przeszłości, ale może tez wykluczyć większość z nas z życia gospodarczego i społecznego i pozbawić dostępu do jej osiągnięć. Good Life rozumie tę perspektywę i wie, że technologia, i związana z nią automatyzacja, powinna służyć ludziom a nie ich zastępować. Dlatego tworzymy środowisko, w którym każdy może odnaleźć miejsce dla siebie, realizować własne potrzeby i czuć się potrzebnym i pożytecznym.

   

  Świat jest globalnym mrowiskiem działań często sprzecznych, chaotycznych i kolidujących ze sobą, które dotykają nas i wpływają na nasze życie. Tylko tworząc silną, globalną i wspierającą się społeczność jesteśmy w stanie realizować cele, które nam służą i przeciwstawiać się tym, które nam szkodzą.

  Contact Us